Konkurs „Poznajemy nasze lasy i ojczystą przyrodę”

Na początku października etapem szkolnym rozpoczęła się IX edycja Konkursu „Poznajmy nasze lasy i ojczystą przyrodę”. Brali w nim udział uczniowie z 74 szkół podstawowych z terenu Nadleśnictwa Nowy Targ i Krościenko. Z każdej z tych szkół do etapu rejonowego awansowało troje uczestników. II etap rywalizacji odbył się w wybranych przez organizatorów szkołach 24 listopada 2022r. Uczniowie naszej szkoły zmagali się z pytaniami konkursowymi w Szkole Podstawowej w Rabie Wyżnej. Wyłoniono trzech najlepszych przyrodników awansujących do finału, który odbędzie się w Nowym Targu 24 maja 2023r.

Cieszymy się, że wśród zwycięzców są uczniowie naszej szkoły:

Jan Duda I miejsce
Anna Sławomirska II miejsce
Julia Świder mimo, że nie stanęła na podium zajęła również wysokie IV miejsce.

Gratulujemy i będziemy kibicować Ani i Jasiowi w finale.