Wyjście do "FABRYKI CHARLIEGO"

12 kwietnia obchodzimy bardzo słodkie święto „Dzień Czekolady”, w związku z tym uczniowie klasy 1A wybrali się na warsztaty do „FABRYKI CZEKOLADY”.

O poranku z uśmiechami na twarzach i w dobrych humorach wyruszyliśmy na naszą wyprawę. Już od progu powitał nas unoszący się dookoła zapach czekolady.W trakcie naszych zajęć dzieci miały okazję obejrzeć film edukacyjny o etapach produkcji czekolady oraz wcielić się w rolę cukierników i samodzielnie przygotować tabliczkę czekolady oraz pralinki. Wszyscy mieli do dyspozycji wiele dodatków, którymi mogli ozdobić swoje czekoladowe słodkości. Dzieci bardzo się starały, aby ich wyroby były wyjątkowe i wyglądały smakowicie. Po ostudzeniu czekolad uczniowie samodzielnie spakowali swoje wyroby i zabrali do domu.

Ta słodka wycieczka i intensywny zapach czekolady na długo pozostaną w naszej pamięci !:)